رفع نم و نشت آب بدون خرابی با فناوری نانو:
سرویس حمام، توالت، پشت بام، استخر، سونا، جکوزی، تراس، پاسیون، مخازن آب و …
ویژگی این تکنولوژی بدون کوچکترین خرابی و ترمیم سازی مجدد:
به علت ضد آب سازی: سرویس شما ضد جرم، ضد باکتری و عاری از لک و رطوبت می شود.
به علت خاصیت نفوذ پذیری عایق نانو: در رنگ و ظاهر کف اعمال شده با ماده تغییری ایجاد نمی شود.
به علت خاصیت ضد آب بودن: سرویس شما آبگریز بوده و خیس و مرطوبیت قبل را ندارد.
شرکت نانو عایق وطن با اجرای بیش از ۳۰۰۰ سرویس بهداشتی در استان خراسان با تجربه بالا آماده ارائه خدمات می باشد.
شرکت نانو عایق نوین وطن از نخستین شرکتهایی می باشد که بطور تخصصی در زمینه ضد آب سازی ساختمان و مصالح ساختمانی با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و با تکیه بر کادری مجرب و نیروهای متخصص اقدام به ضد آب سازی نما، استخر، سونا، جکوزی، سرویسهای بهداشتی، مخازن بتنی، دیوارهای حائل و … نموده است. این شرکت دارای یک تیم بازاریابی و زنجیره تامین به پشتیبانی فنی می باشد. اجرا با کیفیت بالا و ضمانت طولانی می تواند انتظارات مشتریان را بخوبی براورده سازد.

حفظ زیبایی- عمر طولانی- صرفه اقتصادی

به دور از هر گونه شعار همواره هدف ما خواهد بود.

کادر فنی متخصص شرکت پس از بازدید از پروژه، موقعیت و شرایط آن مناسبترین و با صرفه ترین عایقها و آببندها و روش را مطابق با نیازهای مشتری اتخاذ کرده و به مرحله اجرا در می آورد.

برخی از آببندهاو عایق های رطوبتی مورد استفاده توسط شرکت نانو عایق نوین به شرح زیر می باشد:

:Nano Landنسل جدید فناوری نانو است که به منظور ضد آب سازی سطوح طراحی شده است. Nano Land.یک ماده نفوذی غیر سمی می باشد که پس از اعمال بر روی سطح مورد نظر و همزمان با تبخیر آب موجود، مواد نانو استفاده شده در فرمولاسیون ماده با دی اکسید کربن موجود در هوا واکنش داده و یک شبکه پلیمری آبگریز غیر قابل حل در آب ایجاد می کند. بدین ترتیب سطح مورد نظر بدون تغییر رنگ وایجاد لایه آبگریز می شود.Nano Land  سومین ماده محلول در آب در دنیا است که برای ضد آب سازی مصالح ساختمانی و انواع سطوح گچی، بتنی، آجری، خاک و… استفاده می شود.

برخی از ویژگیهای: Nano Land1) نانو تکنولوژی است و لایه های زیرین مصالح بر پایه سیلیس (غیر آلی) را در سطح مولوکولی ضد آب می کند. ۲) دوستدار محیط زیست است و به صورت محلول در آب استفاده می شود. ۳) نفوذی- واکنشی است در نتیجه هیچ تغییر رنگ و لایه ای بر روی سطح کار ایجاد نمیکند. ۴) این محصول بر پایه شیمی ارگانو سیلیکون و یک ماده واکنشی است، بنابراین با سطح زیر لایه غیرآلی واکنش داده و پس از انجام واکنش جزیی از ساختار آن می شود به همین دلیل ماندگاری طولانی را فراهم می آورد.

Nano Landبخاطر ترکیب خاص و فرمولاسیون ویژه در برابر تخریب ناشی از اشعه فرابنفش خورشید، تغییرات دمایی و بارش مداوم باران مقاوم است و از آنجا که دارای ذرات در ابعاد نانو و بسیار ریز می باشد  قادر است در برابر فرسایش باد مقاومت کرده و خاصیت آب گریزی را برای بیش از ۱۵ سال حفظ نماید. این محصول بسیار مقرون به صرفه است. هزینه Nano Lan ۵۰ درصد مشابه خارجی آن می باشد و تا ۲۰% هزینه فناوری سیلان پایه حلالی است. .Nano Landو محلول آن غیر قابل اشتعال است و اعمال آن به راحتی با برس، غلتک و اسپری بدون فشار امکان پذیر است. هیچ وسیله یا اقدام ایمنی خاصی برای کاربرد این ماده لازم نیست.

حلالNano Landآب می باشد و در آب یک محلول شفاف مثل آب تشکیل می دهد.Nano Land با سطح بتن و مصالح ساختمانی پیوند شیمیایی ایجاد می کند و هنگامی که خشک شد خود را با آن تطبیق می دهد تا سطح را در برابر آب ورودی محافظت کند. پوشش های معمولی بر پایه شیمی تشکیل لایه (film forming) رطوبت را درون لایه های زیرین حبس کرده و منجر به ورقه شدن لایه رنگ در داخل ساختمان می شود. پیوند شیمیایی Nano Land قابلیت تنفس سازه را حفظ کرده و باعث پوسته شدن رنگ نمی شود.

Coat land: یک عایق شامل مواد مخصوص با حلال آب است که پس از خشک شدن تشکیل یک لایه شفاف ضد آب را می دهد. پس از تبخیر آب به شدت به سطح مورد نظر چسبیده و آن را ضد آب میکند.

موارد کاربرد:

این ماده در تراس ها، گنبد مساجد، دیوارهای حائل، نماها، سطوح متخلخل مثل سیمان، پلاستر، آلوم، موزاییک و .. بکار میرود.

مزایا:

سریع خشک می شود.

الاستیک است.

مانع از نفوذ آب به داخل سازه شده و در نتیجه از پوسیدگی آهن جلوگیری می کند.

مقاوم در برابر اسید، قلیا و نمک است.

در محدوده دمایی بین ۴۰- تا ۱۲۰+ درجه سانتی گراد مقاوم است.

Nano coat land: عایقی است گرمایی، رطوبتی که حلال آن آب می باشد. این عایق قابلیت تنفس سازه را حفظ کرده قابل شستشو بوده و دارای خاصیت چسبندگی بالا، مقاوم در برابر آب و باد اشعه ماوراء بنفش خورشید، قارچ و کپک می باشد. این محصول را میتوان به عنوان جایگزین مناسبی جهت عایقکاری رطوبتی نمای ساختمان و همچنین ایزولاسیون سرویس های بهداشتی و استخرها به کار برد.

مزایا:

دارای خاصیت عایق کاری حرارتی و رطوبتی به صورت همزمان در یک محصول

پایه آب ، تک جزیی و بدون نیاز به حلال

بدون مواد آلاینده و دوستدار محیط زیست

مقاومت دمایی از ۴۰- الی ۲۱۰+ درجه سانتی گراد

ممانعت از نفوذ گرما و سرما به داخل ساختمان

انعطاف پذیری بسیار بالا

بسیار با دوام ( ماندگاری بالا به مدت حداقل ۲۰ سال)

پوشش ضد نم و رطوبت ، آب گریز ، مقاوم در برابر نفوذ باران و رطوبت محیط

خورشید UV  مقاوم در برابر نور

مقاومت بسیار بالا در شرایط جوی مختلف

عدم نیاز به تخریب لایه های سطحی موجود

اجرای سریع وآسان با استفاده از قلمو، غلتک و یا اسپری

امکان اجرا بر روی آسفالت، سطوح فلزی و گالوانیزه و کلیه سطوح بتنی، سنگ و موزائیک

filling. land  : یک درزبند سیمانی- لاستیکی برای پر کردن درزهای عمودی و افقی می باشد

موارد کاربرد:

در درزهای انبساط و انقطاع

در فصل مشترک پوششهای سیمانی با سطوح وسیع

در سدها و مجاری و کانالهای آب

در هر جاییکه آب نشت کرده باشد برای پر کردن، تعمیر و چسبندگی استفاده می شود.

sila. land : عایقی است با حلال آب که برای پوششهای زیرین هنگامیکه جذب سطح می شود یک لایه ضد آب و نامرئی در برابر ترک های نازک ایجاد می کند.

موارد کاربرد:

برای همه سطوح سیمانی، پلاسترهای معدنی، سطوح دارای جذب بالا مثل سیمان، آجر، کاشی، سفال، تراورتن و غیره استفاده می شود.

برای محافظت از سطوح اطراف استخر، بالکن و تراس

بعنوان یک لایه زیرین قبل از نقاشی بکار می رود.

مزایا:

نامرئی است ولایه ای روی سطح کار تشکیل نمی دهد.

برای محافظت از ظاهر سطح بسیار مناسب است.

UV مقاوم در برابر نور خورشید

دارای خاصیت خود تمیز شوندگی

دارای قابلیت تنفس

ضد قارچ ، کپک، جلبک، و خزه

مقاوم در محیطهای قلیایی

غیر قابل انفجار و آتش سوزی و غیر سمی

p.c.land: ترکیبی تک جزئی بر پایه سیمان کریستالی خمیری می باشد. این محصول به داخل سیمان نفوذ میکند و در داخل آن کریستال تشکیل می دهد. این ماده پوششی نیست بلکه یک ماده ضد آب شامل سیمان با کیفیت، سیلیکا و مواد شیمیایی مختلف است که بوسیله رطوبت فعال می شود. وقتی مواد شیمیایی با آهک آزاد موجود در مصالح واکنش می دهند، به اعماق مصالح نفوذ کرده و با تشکیل یک لایه ضد آب کریستالی در درزها و شکاف ها یک عایق ماندگار برای سالها ایجاد خواهد کرد. گسترش نفوذ پذیری و تشکیل کریستال به دانسیته و جذب سطحی سیمان بستگی دارد.

موارد کاربرد:

در استخرها، مخازن آب، آب انبارها و بسترهای با سطح سیمانی ناصاف

در زمین مرطوب و نشت آب در فنداسیون هاف دیوارهای حائل، دیوارهای مشترک، بارکش آسانسور.

محافظت از سیمان در سقف محیط های مرطوب مثل حمام، آشپزخانهف توالت و …

محافظت از سیمان در پل ها، ساختمان ها، لوله های سیمانی و..

محافظت از خوردگی نمکی در پل ها  و مخازن

مزایا:

کاربرد بر روی سطوح مرطوب

ایجاد یک لایه ماندگار در برابر فشارهای آب

ایجاد یک لایه یکنواخت، ضد آب و مقاوم در برابر خراش

غیر سمی

Uv  مقاوم در برابر نور خورشید

در برابر فشار آب (فشار هیدروستاتیکی مثبت و منفی) مقاوم است.

زمینه های فعالیت شرکت
۱ . عایق ها
۲ . عایق رطوبتی
۳ . شرکت های رفع نم
۴ . شرکت های عایق کاری و ایزولاسیون

p.t. land: عایقی رطوبتی با مقاومت بسیار بالا در برابر محیط های اسیدی، بازی و تغییرات گرمایی می باشد. این عایق به دلیل تشکیل یک لایه نفوذ ناپذیر ولی نفوذگر بر روی سطح کار امکان رسیدن رطوبت به سطوح زیرین را از بین می برد.

Poly land : درز بندی تک جزیی با مدول متوسط و بر پایه هیبرید اصلاح شده پلی اتر می باشد. این محصول به سرعت عمل آوری شده و تشکیل درزبندی محکم، با دوام، الاستومر و مقاوم در برابر آب میدهد.

modified poly land اینمحصول تک جزئی و بر پایه سیمان بوده، فوق العاده کشسان، الاستیک وبسیار سخت می باشد. مقاوم در برابر ضربه، خراش، اشعه ماوراء بنفش خورشید، اسید، قلیا، تغییرات دمایی (+۸۰ تا -۷۰) و … می باشد. ویژگی منحصر بفرد این محصول خاصیت نفوذپذیری آن می باشد. این ویژگی این امکان را فراهم میکند تا محصول از روی سطح کاشی و سرامیک نیز قابل اجرا باشد. علاوه بر این میتوان از این محصول همراه سیمان دوغابی فوق العاده برای ترمیم درزها و ترکهای بزرگ تهیه نمود. سطح اجرا شده توسط این محصول علاوه بر ضد آب شدن وآببندی کامل، ضد قارچ، کپک و باکتری و جلبک نیز می باشد. این محصول جایگزین بی بدیل ایزوگام و قیرگونی هم به لحاظ قیمت و هم از نظر کیفیت و ماندگاری بوده و نسبت به دیگر محصولات مشابه موجود در بازار مقرون به صرفه ترمی باشد. در حال حاضر انحصار این محصول در اختیار شرکت نانو عایق نوین وطن می باشد.

Gyps Land:محصولی نفوذی تک جزئی بر پایه آب برای ضد آب سازی کامل انواع سطوح گچی و سازه های در تماس با رطوبت وبخارمی باشد. این محصول صد در صد ضد آب، ضد اسید، ضد قلیا، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و مقاوم در برابر سرما و گرما می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول عدم جذب آلاینده ها و سهولت تمیزکاری آن می باشد. این محصول در رنگهای متنوع آماده استفاده و سفارش می باشد.

چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۹۳
20 بازدید
بدون نظر